Registreerimine



06-07-2012 - Extreme Sport Cup 2012 EMV 3.etapp


Extreme Sport Cup 2012 Eesti MV 3. etapp jettide rajasõidus,
Quiksilver Enduro 2012, Eesti MV 1. etapp jettide kestvussõidus


Aeg: 6-8. juuli 2012
Koht: Ristna Paradiisirand, Hiiumaa  GPS:58.940024,22.050154
Korraldaja: EJML, Sk Surf, Tel 50 51015
Võistlusmäärused: EJML, IJSBA
Võistlusalad: Rajasõit, enduro
Lisaarvestus: Klubidevaheline arvestus vastavalt EJML reglemendile parima klubi tiitlile
Võistlusklassid:
Ski Junior 8-12Stock
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
Ski Stock
Ski Ladies Ltd.
Ski GP
Ski Veteran 35+ GP
Runabout Beginners Stock
Runabout Stock N/A
Runabout Stock
Runabout GP
Võistlusklassid enduros:
Runabout GP, Runabout Stock N/A, Ski GP.
 

Võistlusjuhend, ajakava ja info




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Oleg Mikheev Russia Stich
10

Kawasaki
2 Andrus Lutt Eesti BRP RT
3

SEA-DOO
3 Dmitry Lichnov Russia KIROVSK CUSTOM
70

Kawasaki
4 Victor Tikhomirov Russia KIROVSK CUSTOM
19

Sea-doo
5 Kaupo Püvi EST BRP RT
48

Sea-doo
6 Rainer Lepp EST Jetsport
333

SEA-DOO
7 Rain Dorbek EST Surf
49

Sea Doo
8 Nikolay Gorzhibovsky Russia Kirovsk Customs
77

Kawasaki
9 Janis Burka LAT Cangals
43

SEADOO
10 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25

SEA DOO
11 Dmitriy Klimenko Russia Stich
17

seadoo
12 Erki RXPX EST BRP RT
15

SEA DOO
13 Anton Pankratov Eesti HEMPEL Racing
EST1

Wakasaki
14 Margo Lõhmus EST Jetsport
23

Yamaha/Kawasaki
15 Roman Klimenko Russia Stich
12

seadoo
16 Palle Kõlar Eesti SK Surf
100

Yamaha
17 Kallar Peedu EST Jetsport
10

SEA DOO
18 Valeri Trujevtsev EST Hempel Racing
39

Sea-Doo
19 Kalle Kolk EST Jetsport
3

SeaDoo
20 Marek Abras EST Jetsport
2

SEA DOO
21 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7

SEA-DOO
22 Marek Kadak Eesti Freetime Racing
12

Benelli
23 Andres Lauri EST Freetime Racing
91

Benellu
24 Peteris Igals Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
2

Hydrospace
25 Hendrik Pindmaa EST Jetsport
600

Kawasaki
26 Arles Hendrikson Eesti -
44

Kawasaki
27 Andres Kalmer RUS Team Russia
66

Kawasaki/LIX
28 Marten Männi Eesti Freetime Racing
53

Benelli
29 Manuela Lõhmus EST Jetsport
23

Kawasaki
30 Mattias Siiman Eesti BRP RT
77

Kawasaki
31 Daniels Poznaks LAT UMARACING.LV
46

KAWASAKI
32 Kristel Kuusik EST Jetsport
23

Kawasaki
33 Dana Igala Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
26

Hydrospace
34 Krista Uzare Latvia Team Latvia
95

Hydrospace
35 Teet Järvet Eesti Freetime Racing
69

Kawasaki
36 Peteris Likums Latvia ORTO
18

Kawasaki
37 Ott Reinaas Estland Freetime
328

Kawa
38 Janis Uzars LAT Team Latvia
55

Hydrospace/Zapata
39 Elina Kaarneem EST BRP
9

Kawasaki
40 Kaspar Hang Eesti Freetime Racing
20

Kawasaki
41 Markus Lutsokert Eesti -
11

Kawasaki
42 toomas antons Eesti Jetsport
70

Benelli
43 Mait Madik Eesti Freetime Racing
33

Benelli