Registreerimine



08-09-2012 - FREETIME Cup 2012 Eesti MV 4. etapp


FREETIME Cup  2012
Eesti MV 4. etapp jettide rajasõidus

Aeg:   08. September 2012
Koht:   Harku järv. Tallinn  GPS  N: 59.417602 / E: 24.623889
Korraldaja:   Freetime Racing MTÜ
Juhend
Võistlusmäärused:  EJML, IJSBA
Võistlusalad:   Rajasõit
Lisaarvestus:   Klubidevaheline arvestus vastavalt EJML reglemendile parima klubi tiitlile 
Võistlusklassid:  Ski Junior 8-12 Stock 
Ski Junior 13-15 Stock 
Ski Lite
Ski Stock 
Ski Ladies Ltd. 
Ski GP
Ski Veteran 35+ GP 
Ski Sõbrad ja Mehaanikud
Klassis Ski SM võivad sõita kõik kes pole 2012 a.
 võistlustel osalenud.

Runabout Beginners Stock 
Runabout Stock N/A
Runabout Stock
Runabout GP  
Peakohtunik:  Urmas Tahk
Osavõtumaks:   Rajasõit 50 EUR, Ski SM 25 EUR, lisa klass +50%, hilinejad x 2
Ajakava:  
08.00 - 09.30   Võistlejate registreerimine, tehniline ülevaatus 
09.30  Võistlejate koosolek 
10.00 - 10:45 Treeningsõidud 
11.00 1. stardivooru algus  
14.30 2. stardivooru algus  
17.00 3. stardivooru algus
19.00 Võistluste lõpetamine, autasustamine 
Võimalikud juhendi muutused tehakse teatavaks hiljemalt võistlejate koosolekul. 
NB! Osalemine võistlejate koosolekul on võistlejatele kohustuslik.
Marko Männi +37256277711 marko@freetime.ee 
EJML: 51 63 818 Taavi Võsu, info@ejml.ee

MAJUTUS:
Eripakkumine jetivõistlusest osavõtjatele!
www.parkhotel.ee
Ühene tuba 50 eur öö
Kahene tuba 60 eur öö
Kolmene tuba 90 eur öö.

Märksõna: Freetime
Pakkumine kehtib neljapäevani!
 
Sales & Marketing Manager
Reval Park Hotel & Casino
Tel +372 6 305 325
Fax +372 6 305 315
Mob +372 5 033 591
Kreutzwaldi 23, 10147
Tallinn, Estonia
www.parkhotel.ee

 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Oleg Mikheev russia stich
10

kawasaki
2 Harri Ryynänen Suomi VRT
44

Yamaha
3 Dmitry Klimenko russia stich
17

seadoo
4 tommi henriksson varkaus finland vrt
55

yamaha
5 Timo Kiikka Fin BBTF
186

Kawasaki
6 ANDRUS LUTT EST BRP RT
3

SEA-DOO
7 Dmitry Lichnov Russia Kirovsk custom
70

Kawasaki
8 Rainer Lepp Est Jetsport
333

SEA-DOO
9 Nikolay Gorzhibovsky Russia Kirovsk Custom
77

Kawasaki
10 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25

SEA DOO
11 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15

SEA-DOO
12 Pancho Marjak FIN YamahaFin
1

Yamaha
13 Margo Lõhmus Eesti Jetsport
23

Yamaha
14 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7

SEA-DOO
15 Kallar Peedu EST Jetsport
10

SEA DOO
16 Valeri Trujevtsev EST Hempel Racing
39

Sea-Doo
17 Janis Burka LAT Cangals
43

SEA DOO
18 marek abras est jetsport
2

seadoo
19 Elina Kaarneem EST BRP
9

Kawasaki
20 Mait Madik Eesti Freetime Racing
33

Benelli
21 Tarmo Räbovõitra Eesti :::::::::::::
164

Kawa
22 Marek Kadak Eesti Freetime Racing
12

Benelli
23 Marek Kadak Eesti Freetime Racing
12

Benelli
24 Janne Rantanen Finland Team Circus Monkeys
71

HSR-Benelli
25 Janis Uzars LAT Team Latvia
55

Hydrospace/Zapata
26 Andres Lauri EST Freetime Racing
91

Benelli
27 Voischev Anatoli RUSSIA Svoi Klub
300

Hydrospace
28 Marten Männi Estonia Freetime Racing
53

Benelli
29 Manuela Lõhmus EST Jetsport
23

Kawasaki
30 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77

KAWASAKI
31 Daniels Poznaks Latvija UMARACING.LV
46

KAWASAKI
32 Mattias Reinaas Eesti Kohila
328

Kawasaki
33 Monika Lajal Eesti Freetime Racing
30

Kawasaki
34 Krista Uzare Latvia Team Latvia
95

Hydrospace
35 Kristel Kuusik Eesti Jetsport
23

Kawasaki
36 Viktor Olenin EST Freetime Racing
15

Kawasaki
37 Peteris Likums Latvia ORTO
18

Kawasaki; Hydrospace
38 Elmo Makkonen Finland Team Supafly Racing
96

Kawasaki
39 Taavi Kookmaa Eesti Freetime Racng
4

Kawa
40 Evgeny Erukhimov Russia Russia Jet Ski Team
16

Hydrospace
41 Priit Porsnev Eesti Freetime Racing
666

Kawa
42 Erki Teras Eesti Freetime Racing
121

Yamaha
43 Martin Tiik Eesti Freetime Racng
4

Kawa
44 Andrus Vaks Estonia ::::::::::::
39

kawasaki
45 Jaak Ravensberg Estonia Freetime Racing
500

Kawasaki
46 Teet Järvet EST Freetime Racing
69

Kawasaki
47 Timo Laitinen Finland Team Circus Monkeys
83

Hydrospace
48 Kaspar Hang EST Freetime Racing
20

Kawasaki
49 Markus Lutsokert Eesti -
11

Benelli
50 Peteris Igals Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
2

Hydrospace
51 Ott Reinaas Estonia Freetime Racing
328

Kawasaki
52 Erik Karu EST Olympic Racing Team
69

Kawasaki
53 Poman Klimenko russia stich
17

seadoo