Registreerimine



25-05-2013 - RESPO JETSPORT CUP 2013, EMV 1.etapp, Tartu GP 2013


25-26 mai 2013                      
Eesti MV 1-etapp ja  TARTU MEISTRIVÕISTLUSED 2013 
Toimumiskoht:     Tartu, Anne kanal 
           GPS: N: 58.37834   E:26.73848
 
Võistlusklassid:
 
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Junior 13-15 stock
Ski Stock
Ski Lite
SKI GP
Ski Ladies Ltd.
Ski Gentlemen 35+ GP
Runabout Beginners
Runabout Stock N/A
Runabout Stock
Runabout GP

Võistlusjuhend
Registreerimine võistlusele
 

Lisainformatsioon: Majutuse Eripakkumine: sportlastele, kes soovivad tulla Tartusse juba 24 mail või varem.
 
TARTU HOTELL   (
www.TARTUHOTELL.ee) Hotell asub 1km võistluspaigast (autoga), jalgsi üle silla 500m.
Märksõna "Jetsport" alusel majutusele erihinnad:
Kahekohaline tuba hinnaga 55,00 EUR/öö  (normaalhind 67 EUR)
Ühekohaline tuba hinnaga 41,00 EUR/öö   (normaalhind 49 EUR)
Hindades sisaldub käibemaks, buffet hommikusöök, tasuta parkimine, internetiühendus toas.
Külalistel on võimalik kohapeal tasuda nii sularahas kui pangakaardiga.

Broneerimine ja info: sales@tartuhotell.ee või tel: +372 7314 300
Broneeringut tehes palume kasutada märgusõna „Jetsport“ *Pakkumine kehtib kuni on vabu kohti. Kuna samal nädalavahetusel toimub Tartus palju üritusi siis palume broneeringud teha kuni 1.mai 2013.

Kämpimisvõimalus võistluste territooriumil 24 mai, alates kell 18.00st kuni 26mai. Tualetid, elekter ja 24T kohvi, toit, joogid.
******************************************

VÕISTLUSTE SOCIAL-PARTY TOIMUB ÖÖKLUBIS "AHI"
(www.klubiahi.ee)
Sissepääs käepaelte alusel. Käepalad antakse võistluste registratuuris. Sama käepaela alusel 24,25,26 mai tasuta sissepääs klubisse "AHI" ja allahindlus 15% letihindadest klubis ja ka lokaalis "SUMIN". Kellel on alles siis eelmisel aastal jagatud Sumin´a kliendikaardid töötavad ka :)
************************
INFO: info@jetsport.ee



Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Greta Zalcmane Latvia IND
11
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Ladies Ltd
Hydro Space
2 Manuela Lõhmus EST Jetsport
23
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
3 George Bezrukavy Belarus Pirania
7
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
4 Mattias Reinaas EST Kohila
328
Ski Junior 8-12 Stock
Yamaha
5 Mattias Siiman Est BRP RT
77
Ski Junior 8-12 Stock
KAWASAKI
6 Daniels Poznaks Latvia UMARACING.LV
46
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
KAWASAKI
7 Girts Timrots Latvija Latvia Jet Ski Racing Team
80
Ski Stock
SKI GP
Kawasaki
8 Toomas Antons EST Jetsport
70
Ski Stock
Benelli
9 Ott Reinaas EST Kohila
328
Ski Stock
Yamaha
10 Sergey Zhirov Russia MMUSTC -Aquarace
7
Ski Stock
SKI GP
HSR,Kawasaki
11 Sergey Olinov BLR Pirania
131
Ski Stock
hydrospace
12 Teet Järvet EST Freetime Racing
69
Ski Stock
Ski Lite
Kawasaki
13 Marek Kadak Rakvere Freetime Racing
1
Ski Stock
SKI GP
Benelli
14 Henn Linth russia Lix
59
Ski Stock
SKI GP
Tripple Lix, Lix stock
15 Marek Hannus Eesti Jetsport
28
Ski Stock
Hydrospace S4
16 Markus Lutsokert EST Jetsport
11/95
Ski Stock
SKI GP
Kawasaki/Benelli
17 Lassi Kärkkäinen Finland 88 Motorsport
881
Ski Stock
Benelli
18 Mantas Alekna LT RD RACING
10
Ski Lite
Kawasaki
19 Margo Lõhmus Eesti Jetsport
23
Ski Lite
Runabout Stock
Yamaha; Kawasaki
20 Lauri Eespäev EST Jetsport
111
Ski Lite
Kawasaki
21 Viktor Olenin EST Freetime Racing
15
Ski Lite
Kawasaki
22 Yana Tatarunis Russia MMUSTC-Aquarace
35
Ski Lite
Ski Ladies Ltd
Yamaha/FZ950
23 Aleksey Aleshnikov Russia MMUSTC-Aquarace
6
Ski Lite
Ski Stock
Yamaha/HSR
24 Andrey Kolyada Belarus Pirania
70
Ski Lite
Ski Stock
Hydrospace
25 Elmo Makkonen Finland Team Supafly Racing
55
Ski Lite
Kawasaki
26 Elika Hannus Eesti Jetsport
27
Ski Lite
Kawasaki SXR 800
27 Hendrik Pindmaa EST Jetsport
600
SKI GP
KAWA
28 Evgeny Erukhimov Russia Russia Jet Ski Team
16
SKI GP
Ski Gentlemen 35+ GP
HSR
29 Mikko Wikman Finland 88 Motorsport
88
SKI GP
Ski Lite
Benelli Kawasaki
30 Andres Lauri Eesti Jetsport
91
SKI GP
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
31 Karl-Kristjan Kingi EST Freetime Racing
3
SKI GP
Kawasaki
32 Andres Kalmer EST 66racing
66
SKI GP
Ski Gentlemen 35+ GP
KAWA
33 Marten Männi Eesti Freetime Racing
53
SKI GP
Ski Stock
Benelli
34 Elina Kaarneem EESTI BRP
9
Ski Ladies Ltd
SKI GP
Kawasaki
35 Dana Igala Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
26
Ski Ladies Ltd
Hydrospace
36 Kristel Kuusik EST Jetsport
23
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
37 Oraphan Teerapatpanich Thailand Pusan jetspeed
16
Ski Ladies Ltd
Runabout Stock
Bennelli B3R sport
38 Helen Lauri Eesti Jetsport
19
Ski Ladies Ltd
Ski Stock
Benelli
39 Kätriin Nilbe EST Jetsport
333
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
40 Sirle Veimann eesti Kohila
328
Ski Ladies Ltd
kawasaki
41 Peteris Likums Latvia ORTO
81
Ski Gentlemen 35+ GP
Ski Lite
Benelli, Kawasaki
42 Peteris Igals Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
2
Ski Gentlemen 35+ GP
SKI GP
Hydrospace
43 Fabio Annigoni Italy Team Holeshot - (CH)
111
Ski Gentlemen 35+ GP
Runabout Stock
???
44 Andres Kaasik Rakvere Freetime Racing
4
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
45 Mait Madik EST Freetime Racing
33
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
46 tommi henriksson finland support pancho racing
55
Runabout Beginners
sea doo
47 tuomas salonen fin tvs racing
200
Runabout Beginners
seadoo
48 Joni Hakoniemi Finland BBTFinland
99
Runabout Beginners
Kawasaki
49 Taavi Tamm EST Jetsport
99
Runabout Stock N/A
SEA DOO
50 Kalle Kolk EST Jetsport
3
Runabout Stock N/A
SEA DOO
51 Marek Abras EST Jetsport
2
Runabout Stock N/A
SEA DOO
52 valeri trujevtsev est hempel racing
39
Runabout Stock N/A
sea-doo
53 Kallar Peedu EST Jetsport
10
Runabout Stock N/A
SEA DOO
54 Janis Burka LAT Latvia
43
Runabout Stock N/A
SEA DOO
55 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25
Runabout Stock N/A
SeaDoo
56 Giulio Della-Rossa Belarus Pirania
20
Runabout Stock N/A
SEA-Doo
57 Viktoras Cicasovas Lithuania RD - Racing
41
Runabout Stock N/A
Runabout Stock
Yamaha
58 Margus Kesküla EST BRP RT
7
Runabout Stock N/A
SEA-DOO
59 Jacek Wasilewski Poland JetSport-PL
15
Runabout Stock
Runabout GP
S_-D
60 Rainer Lepp EST Jetsport
333
Runabout Stock
SEA DOO
61 Jacek Szubert Poland JetSport-PL
98
Runabout Stock
Runabout GP
S_-D
62 Rainer Eidner Germany / Serbia Cesare Vismara Serbia
24
Runabout Stock
Runabout GP
Kawasaki / Seadoo
63 Sammy Pajalin Finland 88 Motorsport
88
Runabout Stock
Runabout GP
Benelli B3R Sport
64 Ali KOMSUSU K.K.T.C CYPRUS PUSAN JETSPEED THAILAND
77
Runabout Stock
Runabout Stock N/A
SEADOO
65 Konstantin Savotin Russia Himki
40
Runabout Stock
Runabout GP
SEA DOO
66 Rickard Jönsson Sweden Örebro
7
Runabout Stock
Kawasaki
67 Timo Kiikka Finland BBTFinland
186
Runabout Stock
Runabout GP
Kawasaki
68 Oleg Mikheev russia Stich
10
Runabout Stock
Runabout GP
SEA-DOO RXP 300 X
69 Pancho Marjak Finland Pancho Racing
13
Runabout Stock
Runabout GP
Y
70 Andrus Lutt EST 88 MOTORSPORT
889
Runabout Stock
Runabout GP
BENELLI
71 ?oman Klimenko russia Stich
17
Runabout Stock
Runabout GP
SEA-DOO RXP 300 X
72 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout Stock
Runabout GP
SeaDoo RXP-257
73 Peteris Kitins Latvia Petro Racing
82
Runabout GP
Yamaha
74 Dmitry Klimenko russia Stich
17
Runabout GP
SEA-DOO RXP 300 X
75 Agu Roost Est Jetsport
333
Ski Beginners Stock
Kawasaki
76 Erik Karu Eesti Olympic Racing Team
69
Ski Beginners Stock
Kawasaki