Registreerimine



02-07-2011 - Pärnu Cup 2011 *Pärnu* EMV, 2.etapp


                                “Pärnu Cup”

                   EMV 2.etapp jettide rajasõidus,

                 Pärnu Meister jettide rajasõidus.

 

Toimumispaik: Pärnus, kesklinna silla juures ja jahtklubis. Lai tn. 9, Pärnu.

N 58.38826, E 24.49860

 

KORRALDAJAD:

EJML                           Taavi Võsu         51 63 818  

SK Stingray Extreme    Egon Üpraus      50 26 112           

Peakohtunik                Urmas Tahk        56 801874      

 

KLASSID:

1. Ski Junior 8-12 Stock

2. Ski Junior 13-15 Stock

3. Ski Stock

4. Ski GP

5. Ski Ladies Ltd.

6. Ski Veteran GP 35+

7. Runabout Beginners

8. Runabout Stock N/A

9. Runabout Stock

10.Runabout GP

 

VÕISTLUSJUHEND

BATTERY VEESPORDIPEO AJAKAVA

 

MÄÄRUSED:          

Rahvusvahelised IJSBA ja EJML määrused.

 

VÕISTLUSE MÄÄRANG:

EMV kõikides klassides ja lisaarvestus klubidevahel vastavalt EJML reglemendile parima klubi tiitlile.

 

AJAKAVA:

Registreerimine ja tehniline kontroll       8:30 – 9:30

Võistlejate koosolek                            9.30

Treeningsõidud                                  10.00-10.45       

  1. stardivooru algus                                     11.00
  2. stardivooru algus                                     13.00
  3. stardivooru algus                                     15.00

Võimalikud juhendi muutused tehakse teatavaks hiljemalt võistlejate koosolekul.

NB! Osalemine võistlejate koosolekul on võistlejatele kohustuslik.

Info: 55 36 870  info@jetsport.ee  või 50 26 112 Egon Üpraus, info@stingrayclub.ee

EJML: 51 63 818 Taavi Võsu, info@ejml.ee

 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Raul Kirt Eesti BRP
127

SeaDoo
2 Teet Alasoo Eesti HEMPEL RACING
22

SeaDoo
3 tomi rantatalo fin yamaha fin
33

..........
4 Kallar Peedu EST SK Jetsport
10

SeaDoo
5 Kalle Kolk EST SK Jetsport
3

SeaDoo
6 Henri Vainio Finland Lohjan jetsport
82

seadoo
7 Anton Pankratov Eesti HEMPEL RACING
1

SeaDoo
8 Sammy Pajalin Finland 88 Racing
88

Kawasaki
9 Heigo Hummel EST ATM RACING
25

Sea Doo
10 Jay Erola Finlandia Sjsy
F100

Sea Doo
11 Liene Allere LAT Latvia Jet Ski Racing Team
5

Hydrospace S4
12 Timo Laitinen Finland Sjsl
83

Hydrospace
13 Lari Montonen Fin SJSY
48

Kawasaki
14 Kristian Tapola Fin SJSY
2

Kawasaki
15 Manuela Lõhmus EST SK Jetsport
23

Kawasaki
16 Daniels Poznaks Latvia UMARACING
46

KAWASAKI
17 Sirle Veimann EST ATM Racing
328

Kawa
18 Rasmus Parts EST Shark Racing
300

KAW
19 Jarno Koger EST Shark Racing
555

KAW
20 Elina Kaarneem Eesti BRP
9

Kawasaki
21 Ott Reinaas EST ATM Racing
328

Kawa
22 Girts Timrots LAT Latvia Jet Ski Racing Team
80

Kawasaki
23 Janne Rantanen Finland Sjsl
71

Hydrospace S4
24 Kaspar Hang EST ATM Racing
20

Kawa
25 Mattias Männi EST BRP RT
8

Kawa
26 Teet Järvet EST X
69

KAW
27 Arturs Brencis LAT Latvia Jet Ski Racing Team
67

Hydrospace