Registreerimine



27-08-2011 - HEMPEL Cup 2011 *HARKU JÄRV* EMV, BMV 4.etapp


HEMPEL CUP 2011
Eesti meistrivõistluste IV etapp jettide rajasõidus
Balti meistrivõistluste IV etapp jettide rajasõidus

Juhend
Aeg: 26-27. august 2011
Koht: Harku järv, Tallinn GPS: N 59.417602, E 24.623889
Korraldajad: MTÜ MOTOBOX Racing Team, HEMPEL Racing
Võistluste juht (O.O.D.): Peakohtunik - Urmas Tahk, Tel: + 372 56 248 541
Võistlusmäärused: EJML, IJSBA
Võistlusalad: Rajasõit
Võistlusklassid:
Ski GP
Ski Stock
Ski Ltd naised
Ski Junior 8-12
Ski Junior 13-15
Ski Veteran GP 35+
Runabout Stock
Runabout Stock N/A
Runabout GP
Runabout Beginners
Osavõtumaks: 50 EUR, kahes klassis osalejad +50%,
Ajakava:
26.08.2011
15.00 - 20.00 vabad treeningusõidud
27.08.2011
08.00 - 09.30 Võistlejate registreerimine, tehniline ülevaatus
09.40 Võistlejate koosolek
10.00 - 10.45 Treeningsõidud
11.00 1. stardivooru algus
14.00 2. stardivooru algus
17.00 3. stardivooru algus
20.00 Võistluste lõpetamine, autasustamine
Võimalikud juhendi muutused tehakse teatavaks hiljemalt võistlejate koosolekul.
NB! Osalemine võistlejate koosolekul on võistlejatele kohustuslik.
Korraldaja juriidilised andmed ja kontaktinfo:
MTÜ Motobox Racing Team
Reg. No: 80247341
Kopli 25, Tallinn, 10412
Telefon: +372 52 47 666 Rainer Nikiforov
+372 555 91 505 Anton Pankratov
EJML: info@ejml.ee
+372 51 61 818 Taavi Võsu




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Markus Schulz Eesti ATM Racing
12

B4
2 tomppa rantatalo fin porvoonmoottorivenekerho
33

yamaha
3 Heigo Hummel Eesti ATM Racing
25

SEA DOO
4 Janis Burka LATVIA TEAM LATVIA
43

SeaDoo
5 Anton Pankratov EST HEMPEL Racing
EST 1

Kawasaki
6 Sammy Pajalin Finland 88 Racing
88

Kawasaki
7 Margo Lõhmus EST SK Jetsport
23

Yamaha
8 Kallar Peedu EST SK Jetsport
10

SeaDoo
9 Marko Männi Eesti ATM Racing
53

Benelli
10 Sergey Zhirov Russia Aquarace
7

FZ 950
11 Hendrik Pindmaa EST SK Jetsport
600

Kawasaki
12 Marten Männi Eesti ATM Racing
53

Benelli
13 Manuela Lõhmus EST SK Jetsport
23

Kawasaki
14 Sirle Veimann Eesti ATM Racing
328

Kawasaki
15 Toomas Antons Eesti SK Jetsport
70

HSR-Benelli
16 Elina Kaarneem Eesti BRP
9

Kawasaki
17 Jarno Koger EST Shark Racing
555

Kawa
18 Ott Reinaas Eesti ATM Racing
328

Kawasaki
19 Kaspar Hang Eesti ATM Racing
20

Kawasaki
20 Mart Meeru Est Paikuse MK
6

Kawasaki
21 Teet Järvet EST Freetime Racing
69

Kawasaki
22 Mait Madik EST ATM Racing
33

Kawasaki