Registreerimine



10-09-2011 - Valkla ENDURO CUP 2011, EMV 1.etapp


Valkla enduro CUP 2011
Eesti meistrivõistluste I etapp offshore/enduro race.

Juhend

Aeg: 10 september 2011

Koht: Valkla rand  GPS  N:59.49362  E:25.34989

Korraldaja: EJML. BRP RT, Raul Kirt

Võistlusmäärused: EJML, IJSBA, UIM

Võistlusalad: Enduro

Võistlusklassid:Ski GP,Ski Ltd naised,Runabout StockN/A,RunaboutGP

Peakohtunik: Margus Kesküla

Osavõtumaks: 50.- EUR

Osavõtumaks sisaldab: Õigust osaleda võistlejana, kohustuslikku kindlustust, võistlusnumbrit.

Litsentsid: Litsentsid on kohustuslikud kõigile võistlejaile kõigil võistlusaladel

vastavalt EJML võistlusmäärustele (Margus Kesküla 5040117)

Ohutus/vastutus: Kohustuslikud on päästevest, kaitsekiiver ja seljakaitse. Võistlejad osalevad EJML võistlustel omal vastutusel, v.a. juhtudel, mis on reguleeritud EJML ja kindlustusseltsi ERGO vahelise lepinguga. Kindlustustingimustega on võimalik

tutvuda kohapeal või tel. 5040117. Kõigil võistlejatel on soovitav

hankida aegsasti vajalikud lisakindlustused vastavalt oma vajadustele.

Autasustamine: EMV tulemusi autasustatakse vastavalt EJML võistlusmäärustele.

Ajakava: 10.09.2011

10.00 - 11.30 Võistlejate registreerimine, tehniline ülevaatus

11.45 Võistlejate koosolek

12.00 Rajaga tutvumine

12.30 Ski start offshore race võistlusele (vastavalt ilmale 0,5h-1h)

14.00 Runabout start offshore race võistlusele (vastavalt ilmale 1h-2h)

17.00 Võistluste lõpetamine, autasustamine

 

Võimalikud juhendi muutused tehakse teatavaks hiljemalt võistlejate koosolekul.

NB! Osalemine võistlejate koosolekul on võistlejatele kohustuslik.

Info: 53476100 Raul Kirt, 5040117 Margus Kesküla

 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 tomppa rantatalo fin yamaha fin
33

yamaha
2 Kallar Peedu EST SK Jetsport
10

SeaDoo
3 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7

SEA-DOO
4 Kaj Calonius Fin 88 Racing
43

Kawasaki
5 Kalev Must EST SK Jetsport
8

SeaDoo
6 Sammy Pajalin FIN 88 Racing
88

Kawasaki
7 Marko Haruoja Eesti BRP
17

SEA-DOO
8 Raul Kirt Eesti BRP
127

SEA-DOO
9 Mikko Wikman FIN Lohjan Jetsport
91

Yamaha
10 Toomas Antons Eesti SK Jetsport
70

Hydrospace
11 Elina Kaarneem Eesti BRP
9

Kawasaki
12 Jarno Koger EST Shark Racing
555

kawasaki
13 Hendrik Pindmaa Eesti SK Jetsport
600

Kawasaki
14 Manuela Lõhmus EST SK Jetsport
23

Kawasaki