Registreerimine



26-05-2012 - Jetsport Cup 2012 *Tartu* EMV, BMV 1 etapp


Toimumiskoht: Tartu, Anne kanal

GPS: N: 58.37834
        E:26.73848

Võistlusklassid: 

Ski Junior 8-12 Stock
Ski Junior 13-15 stock
Ski Stock
Ski Lite
SKI GP
Ski Ladies Ltd.
Ski Gentlemen 35+ GP
Runabout Beginners
Runabout Stock N/A
Runabout Stock
Runabout GP


Võistlusjuhend
Registreerimine võistlusele

Lisainformatsioon:
Majutuse Eripakkumine:
sportlastele, kes soovivad tulla Tartusse juba 25 mail või varem.

DORPAT HOTELL   (www.dorpat.ee) Hotell asub 1km võistluspaigast (jalgsi üle silla 500m).
Märksõna "Jetsport" alusel majutusele erihinnad:
Kahekohaline tuba hinnaga 66,75 EUR/ööpäev  (normaalhind 89 EUR)
Ühekohaline tuba hinnaga 51,75 EUR/ööpäev   (normaalhind 69 EUR)
Hindades sisaldub käibemaks, buffet hommikusöök, tasuta parkimine, internetiühendus toas,
hommikuujumine Aura Veekeskuses (hotellist 300m kaugusel) ja kuni südaööni vaba sissepääs ööklubisse Atlantis.
Külalistel on võimalik kohapeal tasuda nii sularahas kui pangakaardiga.

Lisainfoks! Spaa teenused ja restorani menüüst hotelli külalistele toakaardi ettenäitamisel hinnasoodustust -10% tavahindadest!

Broneerimine ja info: marje@dorpat.ee või tel: +372 7337 184

 

Broneeringut tehes palume kasutada märgusõna  „Jetsport“

*Pakkumine  kehtib kuni on vabu kohti. Kuna samal nädalavahetusel toimub Tartus palju üritusi siis palume broneeringud teha kuni 1.mai 2012.


Kämpimisvõimalus võistluste territooriumil 25 mail alates kell 18.00
******************************************

 VÕISTLUSTE AFTER-PARTY TOIMUB KLUBIS "AHI"

Sissepääs käepaelte alusel. Käepalad antakse võistluste registratuuris. Sama käepaela alusel 25,26 mai tasuta sissepääs klubisse "AHI" ja allahindlus 15% letihindadest klubis ja ka lokaalis "SUMIN".




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Andres Kaasik Rakvere SRT
69

Bacardi
2 Martten Kaldvee Estonia Freetime Racing
11

Kawadoo
3 Nick Arkhipov Russia RickRoyProducts Russia
63

Yamaha
4 Gintaras Venckus LT RD RACING
11

seadoo rxp x
5 Teet Alasoo EST Hempel Racing
22

SeaDoo
6 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7

SEA-DOO
7 Dmitry Lichnov Russia Kirovsk custom
70

Kawasaki
8 Victror Tihomirov Russia Kirovsk custom
19

Brp
9 Eki Kaulamo Finland Varkaus Racing Team
52

Yamaha
10 Dmitriy Klimenko RUS Stich
17

seadoo
11 Roman Klimenko Russia Stich
15

seadoo
12 Jacek Wasilewski Poland JETSPORT PL/ WITCAR
15

SD
13 Alexandr Seraikin BLR Pirania
99

Sea-Doo XP
14 Kallar Peedu EST Jetsport
10

SeaDoo
15 Janis Burka LAT Team Latvia
43

Seadoo
16 Kalle Kolk Eesti Jetsport
3

SeaDoo
17 Valeri Trujevtsev EST ------
39

sea-doo
18 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25

SeaDoo XP
19 Martin Millerman EST Motobox RT
77

SeaDoo
20 Oleg Mekxeev Russia Stich
10

Kawasaki
21 Tomas Gurksnys Lithuania RD Racing
5

Rxp
22 Savotin Konstantin Russia Himki
40

RXP
23 Peteris Kitins Lat Petroracing
82

Yamaha
24 Jonas Dabrila LT RD-RACING
19

Seadoo RXP
25 Nikolay Gorzhibovsky Russia Kirovsk Custom
77

Kawasaki
26 Petri Tukiainen FIN Team SupaFly Racing
69

SeaDoo
27 Margo Lõhmus EST Jetsport
23

Yamaha
28 Joni Hytönen FIN Team SupaFly Racing
199

Seadoo
29 Sammy Pajalin Finland 88 Racing
88

Benelli
30 Anton Pankratov Estonia HEMPEL Racing
1

Kawasaki
31 Henri Vainio fin lohjan jetport
82

kawasaki/seadoo
32 RXPX 2012 EST BRP RT
15

SEA DOO
33 Kaj Calonius Finland 88 Racing
882

?
34 Nick Seraikin BLR Pirania
59

Sea-Doo
35 Jay Erola Finland Veski Poiss
100

Sea Doo
36 Jacek Szubert poland JET SPORT PL
98

SD
37 Jani Vuori Finland -
43

Kawasaki
38 Deivis Zizas LT RD RACING
21

Yamaha
39 Dgulio Della-Rossa BLR Pirania
20

SeaDoo XP
40 Marek Abras EST Jetsport
2

Seadoo
41 Marko Männi Eesti Freetime Racng
53

Bnelli
42 Andres Lauri Eesti Freetime Racng
91

Benelli
43 Arti Silm Eesti Freetime Racing
30

Benelli
44 Toomas Kirss Eesti Freetime Racing
74

Benelli
45 Kaspars Zurins Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
38

Hydrospace
46 P?teris Igals LAT Latvia Jet Ski Racing Team
2

Hydrospace
47 Mait Madik EST Freetime Racing
33

Kawasaki
48 Hendrik Pindmaa EST Jetsport
600

Kawasaki
49 Elmo Makkonen FIN Team SupaFly Racing
55

Benelli
50 Oskari Vanhala FIN Team SupaFly Racing
101

Benelli
51 Mikko Wikman FIN 88 Racing
88

Benelli
52 Marek Kadak Eesti Freetime Racing
12

Benelli
53 Timo Laitinen Finland tcm
83

Hydrospace
54 Markus Lutsokert EST -
11/95

Kawasaki
55 Janne Rantanen Finland TCM
71

Hydrospace
56 Andres Kalmer RUS Team Russia
66

Kawasaki
57 Karl-Kristjan Kingi EST Freetime Racing
3

Kawasaki
58 Janis Uzars Latvia Team Latvia
55

Zapata/Hydrospace
59 Marten Männi Eesti Freetime Racing
53

Benilli
60 Andrius Simanavi?ius Lithuanian RD RACING
34

yamaha superjet
61 Gr?ta Zalcmane LAT Team Latvia
11

Hydrospace
62 Manuela Lõhmus EST Jetsport
23

Kawasaki
63 Daniels Poznaks Latvia UMARACING.LV
46

KAWASAKI
64 Kristel Kuusik EST Jetsport
23

Kawasaki
65 Dana Igala LAT Latvia Jet Ski Racing Team
26

Hydrospace
66 Krista Uzare Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
95

Hydrospace
67 Marta Timrota Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
8

Kawasaki
68 TEET JÄRVET EST Freetime Racing
69

Kawasaki
69 Ott Reinaas Estland Freetime
328

Kawa
70 Viktor Olenin EST Freetime Racing
15

Kawasaki
71 Lauri Eespäev EST Jetsport
111

Kawasaki
72 Toomas Antons Eesti Jetsport
70

Benelli
73 Sergey Olinov BLR Pirania
131

Kawasaki
74 Kaspar Hang EST Freetime Racing
20

Kawasaki
75 Girts Timrots Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
80

Kawasaki
76 Voishchev Anatoly RUS —————
300

Hydrospace
77 Elina Kaarneem EST BRP
9

Kawasaki
78 Mikko Laitinen Finland TCM
17

Hydrospace
79 Henn Linth RUS Team Russia
59

Kawasaki
80 Peteris Likums Latvia ORTO
18

Kawasaki
81 Mattias Siiman Eesti BRP RT
77

Kawasaki
82 tomppa rantatalo fin supaflyracing team
33

:)