Registreerimine



16-06-2012 - 2012 Eesti MV 2. etapp


Aeg: 16. juuni 2012
Koht: Kärevere karjäär, Tartumaa GPS N: 58.41886 / E: 26.51167
Korraldaja: EJML
Võistlusmäärused: EJML, IJSBA
Võistlusalad: Rajasõit
Lisaarvestus: Klubidevaheline arvestus vastavalt EJML reglemendile parima klubi tiitlile
Võistlusklassid:
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
Ski Stock
Ski Ladies Ltd.
Ski GP
Ski Veteran 35+ GP
Runabout Beginners
 Runabout Stock N/A
Runabout Stock
Runabout GP

 

VÕISTLUSJUHEND




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Timo Kiikka Finland Team BBTF
186

Kawasaki
2 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7

SEA-DOO
3 Dmitry Lichnov Russia KIROVSK CUSTOM
70

Kawasaki
4 Victor Tichomirov Russia KIROVSK CUSTOM
19

Sea doo
5 Rainer Lepp Eesti Jetsport
333

SeaDoo
6 Nikolay Gorzhibovsky Russia Kirovsk Custom
77

Kawasaki
7 Kaj Calonius Finland 88 racing
882

Kawasaki
8 Margo Lõhmus Eesti Jetsport
23

Yamaha
9 Erki RXPX EST BRP RT
15

seadoo
10 Kallar Peedu EST Jetsport
10

SeaDoo
11 Marek Abras EST Jetsport
2

Seadoo
12 Janis Burka LAT Cangals
43

Sea-Doo
13 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25

SeaDoo
14 Valeri Trujevtsev EST Hempel Racing
39

Sea-Doo
15 Kalle Kolk EST Jetsport
3

SeaDoo
16 Karl-Kristjan Kingi Eesti Freetime Racing
3

Kawa
17 Hendrik Pindmaa EST Jetsport
600

KAMASAKI
18 Arles Hendrikson Eesti -
44

Kawasaki
19 Andres Lauri EST Freetime Racing
91

Benelli
20 Marten Männi Eesti Freetime Racing
53

Benelli
21 Mattias Siiman Eesti BRP RT
77

KAWASAKI
22 Manuela Lõhmus EST Jetsport
23

Kawasaki
23 Daniels Poznaks Latvia UMARACING.LV
46

KAWASAKI
24 Kristel Kuusik Eesti Jetsport
23

Kawasaki
25 Sirle Veimann EST Freetime Racing
328

Kawasaki
26 Krista Uzare Latvia Team Latvia
95

Hydrospace
27 Teet Järvet EST Freetime Racing
69

Kawasaki
28 Mikko Wikman Finland 88 Racing
88

Kawasaki
29 Elmo Makkonen Finland Team Supafly Racing
911

Yamaha
30 Viktor Olenin EST Freetime Racing
15

Kawasaki
31 Ott Reinaas EST Freetime Racing
328

Kawasaki
32 Andris Poznaks LATVIA UMARACING.LV
46

KAWASAKI
33 Peteris Likums Latvia ORTO
18

Kawasaki
34 Kaspar Hang Eesti Freetime Racing
20

Kawasaki
35 Marek Kadak Eesti Freetime Racing
12

Benelli
36 Elina Kaarneem EST BRP
9

Kawasaki
37 Janis Uzars LAT Team Latvia
55

Hydrospace/Zapata
38 Sammy Pajalin Finland 88 Racing
88

Yamaha
39 Dana Igala Latvia Latvia Jet Sky Racing Team
26

Hydrospace
40 Peteris Igals Latvia Latvia Jet Sky Racing Team
2

Hydrospace