TEAM

SK JETSPORT Team

*Margo Lõhmus #23

PERSONAL GALLERY #23

2012 Jet Ski World Cup King`s Cup GP- 17s koht
2011 Maailma Meistrivõistlused (WORLD FINALS) 8.koht

2010
WORLD CUP -Thailand (1-5.dets. 2010)- 6.koht

2012
Läti Meister 2012 klassis Runabout stock
Eesti MV 1. etapp 3. koht klassis Runabout stock
Eesti MV 1. etapp 4. koht klassis Ski lite
Eesti MV 2. etapp 4. koht klassis Runabout stock
Eesti MV 2. etapp 5. koht klassis Ski lite
Eesti MV 3. etapp 6. koht klassis Runabout stock
Eesti MV 3. etapp 6. koht klassis Ski lite
Eesti MV 4. etapp 6. koht klassis Ski lite
Läti MV 1. etapp 2. koht klassis Runabout stock
Läti MV 1. etapp 2. koht klassis Runabout open
Läti MV 1. etapp 5. koht klassis Ski hobby
Läti MV 5. etapp 3. koht klassis Ski hobby
Läti MV 5. etapp 1. koht klassis Runabout open
Läti MV 5. etapp 1. koht klassis Runabout stock
Hempel cup 4. koht klassis Ski lite
Hempel cup 5. koht klassis Runabout stock
Leedu MV 3. etapp 11. koht klassis F2
Balti MV 1. etapp 3. koht klassis Runabout stock
Balti MV 1. etapp 4. koht klassis Ski lite
Balti MV 3. etapp 11. koht klassis F2
Eesti MV kokkuvõttes 4. koht klassis Runabout stock
Eesti MV kokkuvõttes 4. koht klassis Ski lite
Läti MV kokkuvõttes 3. koht klassis Ski hobby
Läti MV kokkuvõttes 3. koht klassis Runabout open
Leedu MV kokkuvõttes 11. koht klassis F2
Balti MV kokkuvõttes 5. koht klassis Ski lite
Balti MV kokkuvõttes 2. koht klassis Runabout stock

2011
Leedu MV2. etapp 1.koht
Läti MV 1etapp, 3.koht
Läti MV 4etapp, 3.koht
Läti MV 5etapp, 3.koht

AAC 2010 Poznani etapp, klassi Runabout Stock-1.koht
AAC 2010 Praha etapp, klassi Runabout Stock- 3. koht
AAC 2010 üldarvestuse Runabout Stock klassi -5. koht

2010 Läti Meister 2010 klassis Runabout Stock
Balti Meistrivõistluste 3.koht

LMV 1.etapp Jelgava Runabout Stock- 3.koht
LMV 2.etapp Saulkrasti Runabout Stock- 2.koht
EMV kestuvussõidu 2.etapp OXBOW CUP Runabout GP klassis-3.koht
Läti MV Ventspils Cup Runabout Stock – 2.koht
Läti MV Riga Cup Runabout Stock – 3.koht
Läti Koceni etapp Runabout Stock – 2.koht

2009 Eesti karikavõitja 2009 klassis Runabout Open
Tartu GP Jetsport CUP Runabout Open klassi-3.koht
Jetsport Cup Runabout Open klass- 2.koht
EMV 4.etapp Runabout Stock- 3.koht
EKV 1.etapp Runabout Open – 3.koht

2008 Eesti Meister 2008
EMV 1.etapp Pärnu, Runabout Stock – 2. koht

—————————————————————-

*Julla-Marek Sutt #60

Eesti Meister 2010 – kestvussõidus Runabout 1300NA klassis

2011 Jetsport Cup, Tartu Runabout NA klassis 2. koht

2010 AAC Poznani etapp, Runabout Stock klassis-7.koht

Ristna Runabout 1300N/A- 2.koht

Ristna Enduro1300 N/A -1. koht

Ventspils Runabout1300 N/A -2. koht

2009 Valkla Runabout 1300N/A -3. koht

—————————————————————-

*Mannu- Manuela Lõhmus #23

PERSONAL GALLERY #23

2013
Läti MV kokkuvõttes junior 8-12 3. koht
Eesti MV kokkuvõttes ski ladies 3. koht
Leedu MV kokkuvõttes ski ladies 3. koht
Leedu MV kokkuvõttes ski junior 3. koht

2012 Jet Ski World Cup King`s Cup GP- 7s koht
– klassis Ski Junior 10-13
2012
Eesti MV 1etapp, 2.koht klassis Ski Junior 8-12
Eesti MV 2etapp, 3.koht klassis Ski Junior 8-12
Eesti MV 3etapp, 4.koht klassis Ski Junior 8-12
Eesti MV 4etapp, 3.koht klassis Ski Junior 8-12

Eesti MV 4etapp, 6. Koht klassis Ski Ladies
Balti MV 1.etapp, 2.koht klassis Ski Junior 8-12
Balti MV 3.etapp, 4.koht klassis Ski Junior 8-12
Balti MV 3.etapp, 5.koht klassis Ski Ladies
Leedu MV 3.etapp, 4.koht klassisSki junior 8-12
Leedu MV 3.etapp, 4. koht klassis Ski Ladies
Läti MV 1.etapp, 4. koht klassis Ski junior 8-12
Läti MV 5.etapp, 3. koht klassis Ski junior 8-12
Läti MV 5.etapp, 2.koht klassis Ski Ladies
Hempel cup 1. koht klassis Ski junior 8-12
Hempel cup 1. koht slaalomis klassis Ski Junior 8-12
Hempel cup 2. koht slaalomis klassis Ski Ladies
Eesti MV kokkuvõttes 3.koht klassis Ski junior 8-12
Balti MV kokkuvõttes 4.koht klassis Ski junior 8-12
Leedu MV kokkuvõttes 7. koht klassis Ski junior 8-12
Leedu MV kokkuvõttes 6. koht klassis Ski Ladies
Läti MV kokkuvõttes 4.koht klassis Ski junior 8-12

2011 Eesti MV Enduros 1.koht klassis Ski Ladies
Eesti MV 1etapp, 2.koht klassis Ski Junior 8-12
Eesti MV 2etapp, 4.koht klassis Ski Junior 8-12
Eesti MV 3etapp, 3.koht klassis Ski Junior 8-12
Eesti MV 4etapp, 3.koht klassis Ski Junior 8-12
Läti MV 1etapp, 3.koht klassis Ski Junior 8-12
Läti MV 3etapp, 4.koht klassis Ski Junior 8-12
Läti MV 4etapp, 4.koht klassis Ski Junior 8-12
Läti MV 5etapp, 4.koht klassis Ski Junior 8-12
Nordic CUP 2011, 9.koht klassis Ski Junior 8-12
Esimene võistlussõit Ristna 11.sept. 2010

2010 Ristna SKI Stock – 3. koht
Ristna SKI Ladys – 1. koht
Ristna SKI GP – 3. koht

 

—————————————————————-

*Kalle Kolk #33

PERSONAL GALLERY #33

2010 Runabout Beginners klassis:
Tartu EMV 2 etapp – 3.koht
Valkla EMV 3etapp -8.koht
Ristna EMV 5etapp- 5.koht
Ristna kestvussõit – 4.koht
Hooaja kokkuvõttes – 5. koht

—————————————————————-

*Kallar Peedu #10


2013
ALPE ADRIA CUP 2013 (Saksamaa) 1. etapp – Runabout Classic – 1.koht
JETTRIBE EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013 (Belgia), 1.etapp-Runabout Classic-2. koht
JETTRIBE EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013, üldkokkuvõttes – 5. koht
LEEDU MV, 1.ETAPP- RUNABOUT NA klass – 2.koht
LEEDU MV, 1.ETAPP SLAALOMIS, Runabout 2T klass – 1. koht
BALTI MV, 1. ETAPP SLAALOMIS, Runabout 2T klass – 1. koht
EESTI MV, 1.ETAPP- Runabout NA klass – 4.koht
2012
2012 Jet Ski World Cup King`s Cup GP- 8s koht – klassis Amateur Runabout 800 Ltd
EVL 2012 – EESTI AASTA PARIM JETISPORTLANE
2012 SK JETSPORT AASTA PARIM SPORTLANE
SOOME MEISTER 2012 RAJASÕIDUSRunabout NA klass

BALTI MEISTER 2012 RAJASÕIDUS- Runabout NA klass
BALTI MEISTER 2012 SLAALOMIS
LEEDU MEISTER 2012 RAJASÕIDUSRunabout NA klass
LEEDU MEISTER 2012 SLAALOMIS
LÄTI MEISTRIVÕISTLUSTE 2012 2.koht -Runabout NA klass
LÄTI MEISTRIVÕISTLUSTE 2012 3.koht -Runabout 4T klass
2012
EMV 1.etapp, Runabout NA klass-3.koht
EMV 2.etapp, Runabout NA klass-7.koht
EMV 3.etapp, Runabout NA klass-4.koht
EMV kestvussõidus Runabout NA klass-2.koht
Eesti MV kokkuvõttes klassis Runabout NA 1200-5. koht
Soome 1. etapp Runabout NA klass -1.koht
Soome 2. etapp Runabout NA klass -4.koht
Soome 3. etapp Runabout NA klass
– 2.koht
Balti MV, 1.etapp Runabout NA klass-3.koht
Balti MV, 2.etapp Runabout NA klass-2.koht
Balti MV 3.etapp Runabout NA klass- 3.koht
Läti MV, 1.etapp Runabout NA klass-1. koht
Läti MV, 2.etapp Runabout NA klass-2. koht
Läti MV, 4.etapp Runabout NA klass-2. koht
Läti MV, 5.etapp Runabout NA klass-3. koht
Läti MV, 5.etapp Runabout 4T klass-3. koht
Leedu MV, 1.etapp
Runabout NA klass- 1.koht
Leedu MV, 1.etapp slaalomis Runabout 2T klass-1.koht
Leedu MV, 2.etapp Runabout NA klass- 1.koht
Leedu MV 2.etapp slaalomis Runabout 2T klass- 1.koht
Leedu MV 2.etapp slaalomis Runabout 4T klass-1.koht
Leedu MV, 3.etapp Runabout NA klass- 3.koht
Leedu MV, 3.etapp slaalomis Runabout 2T klass- 1.koht
2011

SK Jetsport 2011 aasta parim sportlane
Läti Meister 2011, klassis Runabout 1300NA
Eesti Meistrivõistluste 3. koht

Leedu Meistrivõistluste 3. koht
Soome Meistrivõistluste 3. koht
2010
Eesti Meistrivõistluste 2.-koht kestvussõidus
Ristna EMV 5.etapp Runabout 1300NA rajasõit- 5.koht
Ristna EMV Runabout 1300NA kestvussõit- 2.koht
Pirita EMV 4.etapp- 4.koht
Valkla EMV 3.etapp- 9.koht
Tartu EMV 2.etapp- 6.koht
Kunda EMV 1.etapp- 4.koht
EMV 2010 üldarvestuses – 6.koht
AAC Poznani etapp, Runabout Stock klassis-11.koht
AAC üldarvestuses -25.koht
Soome Meistrivõistluste Harjavalta etapp 3.koht
Soome Meistrivõistluste üldarvestuse 5. koht
Nordic Cup Harjavalta etapp 4.koht
Nordic Cup üldarvestuse 8.koht
Läti MV üldarvestuse 10.koht
2009

Nordic Cup Pärnu etapp 4. koht
Nordic Cup üldarvestuse 9-10. koht
Valkla EMV etapp – 8.koht
Tartu GP 13.06.2009- 3.koht
Jetsport Cup Tartu MV,1.08.2009-6. koht
Riia GP 10.koht
Läti MV üldarvestuse 10. koht
EKV 2 etapp-3.koht
EKV 3.etapp-6.koht
EKV üldarvestuses – 4.koht

—————————————————————-

TOOMAS ANTONS #70

PERSONAL GALLERY #70

2011 VALKLA ENDURO 4.KOHT, klassis Ski Stock

Eesti MV 4.etapp, 7.koht, klassis Ski Stock

Läti MV 1.etapp, 6.koht, klassis Ski Stock

2009 Eesti Meistrivõistlusted kaatritele (sisemootoriga kuni 3100 cm³) – 3. Koht

2009 Eesti Meistrivõistlused kaatritele, I etapp – 2. Koht

2009 Eesti Meistrivõistlused kaatritele, II etapp – 3. Koht

2009 Eesti Meistrivõistlused kaatritele, III etapp – 3. Koht

—————————————————————-

LAURI EESPÄEV #111

PERSONAL GALLERY #111

2011 Eesti MV, 1etapp, 4koht klassis Ski Stock

2010 Eesti Mestrivõistluste 2.koht saanikrossis, klassis Standard

—————————————————————-

MART MEERU #1

PERSONAL GALLERY #1

2012
Eesti Meistrivõistluste Mootorkelgukrossi OPEN klassi 2. koht

—————————————————————–
KRISTEL KUUSIK #23
2012
EMV 1. etapp 4.koht klassis Ski Ladies
EMV 2. etapp 4. koht klassis Ski Ladies
EMV 3. etapp 4. koht klassis Ski Ladies
EMV 4. etapp 5. koht klassis Ski Ladies
Hempel cup 4. koht klassis Ski Ladies
Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes 4. koht
Balti meistrivõistluste kokkuvõttes 7. koht
—————————————————————–
RAINER LEPP #333

2012 Jet Ski World Cup King`s Cup GP- 10s koht
Expert Runabout Veteran 35+ Open klassis
2012
Estonian Championship 2 stage -4th place
Estonian Championship 3 stage- 5th
Estonian Championship 4 stage-4th
Estonian Championship overall-5th
Hempel Cup – 6th
Latvian Championship 4th stage-3rd
Baltic Championship 3rd stage – 3rd
Baltic Championship in slalom – 7th
Lithuanian Championship 3rd stage in slalom-7th
Baltic Championship overall-5th
Latvian Championship overall-5th
—————————————————————–

MAARJA-LIISA PETTAI #5

PERSONAL GALLERY #5

Mootorkelgu enduro EMF karikavõistlus 2012 naised 1. koht
Mootorkelgu enduro Leigo 2012 naised 1. koht
Adrenalin Arena Enduro naised 3. koht
1Credit enduro naised 2. koht
—————————————————————–

ANDRES LAURI # 91
20130330_141601 20130330_144032

2012
Eesti meister klassis SKI VETERAN +35 GP
Balti meister klassis SKI VETERAN +35 GP
Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes 4. koht klassis SKI GP
Balti meistrivõistluste kokkuvõttes 2. koht klassis SKI GP

—————————————————————–
HELEN LAURI # 19
20130330_144053 20130330_144321

2012
AAC (Jedovnice etapp) klassis Novice Ski Stock 10.koht

—————————————————————–
MARKUS LUTSOKERT #11

12011havasumaku maku3

2012
Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes 2. koht klassis SKI GP
2011 3x MAAILMAMEISTER
klassides:Expert Ski Limited
Ski 2 Stroke Limited
Junior Ski 13-15 Limited
2010 MAAILMAMEISTER KLASSIS Junior Ski 13-15 Limited

—————————————————————–
ELIKA HANNUS #16
elika1 elika

2012
Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes 5. koht klassis Ski Ladies

—————————————————————–
MAREK HANNUS #16
marekhannus4amarekhannus3

2012
Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes 7. koht klassis SKI LITE

—————————————————————–

KÄTRIIN NILBE #333
2013

Läti meister 2013, klassis SKI Hobby
Leedu Meistrivõistluste 2013 2.koht, klassis SKI Ladies Limited
Balti Meistrivõistluste 2.koht, klassis SKI Ladies Limited
Läti Meistrivõistluste 2013 2.koht, klassis SKI Ladies Limited
Leedu MV 4.etapp, 3.koht, klassis SKI Ladies Limited
Leedu MV 1.etapp, 3 koht, klassis SKI Ladies Limited
Läti MV 1.etapp, 2.koht, klassis SKI Ladies Limited
Läti MV 1.etapp, 1.koht, klassis SKI Hobby
Läti MV 3.etapp, 2.koht, klassis SKI Ladies Limited
Läti MV 4.etapp, 1. koht, klassis SKI Hobby
Läti MV 4.etapp, 2.koht, klassis SKI Ladies Limited
EMV 2.etapp, 3.koht, klassis SKI Ladies Limited
EMV 1.etapp, 5.koht, klassis SKI Ladies Limited

—————————————————————–
AGU ROOST #333
saulkrasti_2013(55) IMG_8620
2013
—————————————————————–

MEMBERS UNTIL 2013:

*Hendrik Pindmaa #600

PERSONAL GALLERY #600
SK Jetsport 2010 aasta parim sportlane
Eesti Meister 2010 Ski Lite klassis
AAC 2010 üldarvestuses Novice Ski Open klassis 2. koht
AAC 2010 üldarvestuses Pro AM Stock klassis 7.koht
2011 LMV1 Jelgava 1.koht klassis SKI GP
2010
Eesti MV kokkuvõttes Ski Stock -3.koht
Läti MV kokkuvõttes Ski Stock- 3. koht
Balti MV kokkuvõttes Ski Stock -2. koht
2009
EVL karikavõistluste arvestuses SKI STOCK- 3. koht
Läti MV üldarvestuses Ski Stock klassis-5.koht
EJML kokkuvõttes SKI LITE -7.koht
Nordic Cup, SKI LITE klassis 11.koht
AAC Praha Novice SKI STOCK – 4.koht
15.08.2009 Aluksne Ski Stock 3. koht
19.09 2009 Lauvinas Ski Stock 3. koht
2008 Esimene võidusõit oli Stingray karikasarja üks kolmapäevane sõit.
Peale seda oli Stingray poolt korraldatud Eesti Meistrivõistlused Pärnus.
30.08.2008 Valkla EJML Tulemuseks Ski Stock 6.koht 12 osavõtjast.
——————————————————————-
*Marek Abras #2

PERSONAL GALLERY #22012
Eesti MV 1etapp, 4.koht klassis Runabout NA 1200
Eesti MV 2etapp, 2.koht klassis Runabout NA 1200
Eesti MV 3etapp, 6.koht klassis Runabout NA 1200
Eesti MV 4etapp, 3.koht klassis Runabout NA 1200
Eesti MV kokkuvõttes 4. koht klassis Runabout NA 12002011
Eesti MV 1etapp, 3.koht

2010
AAC Poznani etapp, Runabout Stock klassis-9.koht
Ristna – Runabout 1300NA – 3.koht
Aizkraukle LMV etapp- Runabout 2T- 1.koht
Koceni LV etapp, Runabout 2T- 3.koht
Läti MV kokkuvõttes, Runabout 2T- 2.koht
Saulkrasti LMV etapp, Runabout 2T-2.koht
Kunda EMV etapp, Runabout 1300NA-3.koht
Balti MV üldkokkuvõtte 3.koht

2009
Jetsport Cup Runabout 1300NA- 2.koht
Jetsport Cup Ski Beginners – 3.koht
EKV üldkokkuvõtte 2.koht
———————————————————————–

TAAVI TAMM #99